solia
27 اسفند 1401 - 20:14

امیدآفرینی، خدمت و جهاد تبیین ٣ راهبرد اصلی در فعالیتهای بسیج است

اراک- فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی گفت: امیدآفرینی، خدمت به مردم و جهاد تبیین سه راهبرد اصلی بسیج در اجرای فعالیت‌ها است.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار محسن کریمی عصر شنبه در آئین بهره برداری از پروژه‌های محرومیت زدایی شهرستان زرندیه اظهار داشت: دشمنان انقلاب در جنگ ترکیبی به دنبال متوقف کردن پیشرفت کشور هستند و از دستاوردها و توفیقات نظام اسلامی در بخش‌های مختلف عصبانی می‌شوند بنابراین یکی از رسالت‌های مهم سپاه حرکت شتابنده در جبهه خدمت به مردم است و هیچ گونه توقفی نخواهد داشت.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی افزود: خدمت رسانی به مردم و ولی نعمتان انقلاب برای سپاه افتخاری بزرگ و بالاترین مدال و افتخار است و سپاه در راستای استقلال همه جانبه کشور، عزت ملت ایران و تأمین امنیت تمام قد در میدان است و برای ساختن ایران قوی در همه بخش‌ها مستحکم گام برمی دارد.

وی ادامه داد: ملت ایران با هوشیاری و تبعیت از ولایت از دل تحریم‌ها و تهدیدات دشمنان بزرگترین فرصت‌ها را خلق کرد و اگر امروز توانستیم در بسیاری از بخش‌ها خودکفایی به دست بیاوریم حاصل بسیج عمومی برای خدمت به کشور و مقابله با استکبار جهانی است.

سردار کریمی عنوان کرد: امیدآفرینی، خدمت به مردم و جهاد تبیین سه راهبرد اصلی بسیج در اجرای فعالیت‌ها است و هدف اصلی ساختن ایرانی قوی، مستحکم و آباد است و قطعا قوی شدن در همه ابعاد تنها راه پیشرفت کشور است و سپاه در این راستا مصمم و جدی است.

امیدآفرینی، خدمت و جهاد تبیین ٣ راهبرد اصلی در فعالیتهای بسیج است

منبع: مهر
شناسه خبر: 1099422